Dermokozmetik & Kozmetik'e Hoşgeldiniz


Dermokozmetik Ürünler > > Yüz Temizleme Ürünleri


FACE PEELING


 
FİYATI : 35.00 TL
İNDİRİMLİ FİYATI : 22 TL
Tek Slip Fiyatı : 17.6 TL (%50' indirim)
Havale Fiyatı : 17.6 TL (%50 indirim)
6 Taksit Fiyatı : 19.8 TL (%40' indirim)
12 Taksit Fiyatı : 22 TL (%30 indirimli)

Sepete Ekle
Hemen Al
ÜRÜN DETAYLARI

-

PÜRÜZSÜZ BİR CİLDE SAHİP OLMAK İÇİN HAFTADA BİR GÜN PEELING UYGULAMASI TAVSİYE EDİLİR. Ölü hücreleri ciltten atarak epidermisi temizler. Cildi yumuşatır, daha sonra cilde uygulanacak bakım ürünlerinin cilt tarafından emilimini kolaylaştırır. Kullanım süreleri cildin durumuna göre tespit edilir. Yoğun aknesi olan ciltlerde granüllü peeling kullanılmaz. Cilt üzeyindeki ölü deri tabasının ve pürüzlerin giderilmesini sağlayan yumuşak derin temizleyici. İçinde bulunan su yosunu cilde bakım sağlar. Aloe vera özü cildi sakinleştirir ve panthenol tahrişi önler cildi tazeler ve daha sonra uygulanacak bakıma hazır hale getirir.

Ürünün İçeriği ve Uygulama Şekli:

Su yosunu: Bağ dokusunu kuvvetlendirir. Aloe vera özü: Sakinleştirir, nem sağlar. Panthenol: Tahrişi önler, cildi yumuşatır. Bambu parçacıkları: Cilde kadifemsi yumuşaklık sağlar. Matlaştırıcı etkisi vardır. Susam yağı: Gerginlik hissini önler, cildi yumuşatır, kayganlık verir.

Uygulama : Az miktarda ele alınarak göz çevresi hariç yüz, boyun, dekolte bölgesinde parmak uçları ıslatılarak dairesel hareketlerle masaj yapılır. Ilık su ile temizlenir.